KONTAKTY

Group Electric s.r.o.

tel: 0905 535 911

servis@groupelectric.sk

Sídlo firmy

Zobraziť Mapu

Pracovná doba:

Pondelok - Štvrtok: 9:00-16:00

Piatok: Zatvorené

Ponuka Práce
Práca Elektrotechnik, Práca Opravár spotrebnej elektroniky, Práca Servisný technik

Miesto: Košice

Termín nástupu: dohodou

Druh pracovného pomeru: Zmluva na dobu neurčitú alebo živnosť

Ponúkaný plat : podľa kariérneho stupňa

Pracovná náplň:

  • diagnostika a Oprava elektronických riadiacich jednotiek používaných v automobiloch,
  • oprava spotrebnej elektroniky
  • rozvoj existujúceho obchodu na e-shope
  • vypracovanie cenovej ponuky
  • uzatváranie kúpnych zmlúv
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca: vzdelanie stredoškolské s maturitou, platné jedno z osvedčení: § 21, §22, §23, §24, flexibilita, komunikatívnosť, samostatnosť, príjemné vystupovanie, chuť pracovať, manuálna zručnosť, VP sk.B - aktívne, prax s mikrospájkovaním, čítaním zo schém, rádioamatérske skúsenosti.

Iné výhody:

  • motivačný systém odmeňovania
  • výborné pracovné podmienky
  • istota dlhodobého perspektívneho zamestnania
  • kariérny a profesný rast
  • pružná a prispôsobiteľná pracovná doba
  • nejednotvárna a zaujímavá práca s najmodernejšou technikou
  • realizácia unikátnych technických riešení

Životopisy zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

YjdlNzE1OG